Tedenski izbor naj dogodkov
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
od 9.00 do 23.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
od 10.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
Vetrinjska ulica 8, Maribor
Koncert - VestriPullum (ob 20h)
od 18.00 do 23.59
Mešana glasba
Koncert - VestriPullum (ob 20h)
Prulček Bar, Prijateljeva 2, Ljubljana
Adam Lambert
ob 20.00
Pop in rock
Adam Lambert
Gasometer, Dunaj
DubLab: Sun Matt meets Munchies Sound
ob 22.00
Elektronska glasba
DubLab: Sun Matt meets Munchies Sound
Metelkova mesto - Channel Zero, Ljubljana
Več dni trajajoči dogodki:
Ena s špago zvezana: ob 75-letnici Brede Smolnikar
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Ena s špago zvezana: ob 75-letnici Brede Smolnikar
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Ilustracije Mojce Sekulič Fo
od 8.00 do 19.30
Tematska razstava
Ilustracije Mojce Sekulič Fo
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Otroške ilustracije Polone Kosec v NUK
od 8.00 do 20.00
Razstava za otroke
Otroške ilustracije Polone Kosec v NUK
Plečnikov hodnik NUK, Turjaška 1, Ljubljana
Delfinci ustvarjamo!
od 8.00 do 19.30
Tematska razstava
Delfinci ustvarjamo!
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Šola javnega nastopanja in komunikacijske preobrazbe
od 9.00 do 17.00
Strokovno izobraževanje
Šola javnega nastopanja in komunikacijske...
Rudnik, Prostori šole Povej naGlas, Ljubljana
Silvester Plotajs Sicoe: Med morjem in vulkani
od 9.00 do 21.00
Likovna razstava
Silvester Plotajs Sicoe: Med morjem in vulkani
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Že 70 let štrlimo iz povprečja
od 9.00 do 21.00
Likovna razstava
Že 70 let štrlimo iz povprečja
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Postani poslovni coach - Jungian Coaching program
od 9.00 do 17.00
Strokovno izobraževanje
Postani poslovni coach - Jungian Coaching program
Rudnik, Prostori šole Povej naGlas, Ljubljana
Oblikovalska identiteta
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Oblikovalska identiteta
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Likovni kritiki izbirajo
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Likovni kritiki izbirajo
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Najizvirnejši zmenek v mestu!
od 11.00 do 19.00
Druženja in zmenki
Najizvirnejši zmenek v mestu!
Vošnjakova 4, Ljubljana (nasproti Hotela Lev)
Kulinarično popotovanje po svetu za vse mlade!
od 11.30 do 18.00
Prireditev za otroke
Kulinarično popotovanje po svetu za vse mlade!
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana
Petkove 5 hodne večerje z mednarodno glasbo v živo
od 11.30 do 18.00
Etno / glasbe sveta
Petkove 5 hodne večerje z mednarodno glasbo v živo
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana
Luka Savić in Borut Vogelnik: Popolnoma enako in popolnoma različno
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Luka Savić in Borut Vogelnik: Popolnoma enako in...
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
Mimogrede z Andrejem Štularjem
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Mimogrede z Andrejem Štularjem
TAM-TAM Ulična galerija, Vegova ulica, Ljubljana
Bindu Točka, meditacija & pot srca in ljubezni
od 14.00 do 18.00
Osebnostna rast
Bindu Točka, meditacija & pot srca in ljubezni
Neubergerjeva 9, Ljubljana
Holistična aromaterapija in psihoaromaterapija
od 17.00 do 20.00
Osebnostna rast
Holistična aromaterapija in psihoaromaterapija
Aromainštitut, Maroltova 2, Ljubljana