Tedenski izbor naj dogodkov
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
od 9.00 do 23.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Knjižnica pod krošnjami na Ljubljanskem gradu
od 9.00 do 21.00
Kulturna prireditev
Knjižnica pod krošnjami na Ljubljanskem gradu
Grajsko dvorišče, Ljubljanski grad, Ljubljana
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
od 10.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
Vetrinjska ulica 8, Maribor
Planetarij na obisku v Tehniškem muzeju Slovenije
od 10.00 do 18.00
Prireditev za otroke
Planetarij na obisku v Tehniškem muzeju Slovenije
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Pravljica z ustvarjalnico
od 17.00 do 18.00
Aktivnosti za otroke
Pravljica z ustvarjalnico
Prečna 7, Ljubljana Center
Na 5-hodno večerjo po svetu in glasbo v Afriko!
od 19.00 do 23.00
Kulinarična prireditev
Na 5-hodno večerjo po svetu in glasbo v Afriko!
Restavracija Skuhna, Trubarjeva 56, Ljubljana
Koncert: Funkatre (IT)
od 20.00 do 2.00
Mešana glasba
Koncert: Funkatre (IT)
Prulček Bar, Prijateljeva 2, Ljubljana
Rock Batuje 2016
od 20.00 do 4.00
Festival
Rock Batuje 2016
Športni park Batuje, Batuje pri Ajdovščini, Ajdovščina
Ljubimka (Dobimo se pred Škucem 2016)
od 20.00 do 21.00
Drama
Ljubimka (Dobimo se pred Škucem 2016)
pred Škucem, Stari trg 21, Ljubljana
Stefano Bedetti Quartet (Dobimo se pred Škucem
od 21.00 do 22.00
Jazz, blues
Stefano Bedetti Quartet (Dobimo se pred Škucem
pred Škucem, Stari trg 21, Ljubljana
Nox Acoustics
od 21.00 do 22.30
Mešana glasba
Nox Acoustics
Kavarna Evropa, Ptuj
Stefano Bedetti Quartet (ZDA, Nz, Ita, Aus)
ob 21.00
Jazz, blues
Stefano Bedetti Quartet (ZDA, Nz, Ita, Aus)
Jazz oder - Stari trg, Ljubljana
Charleyeva teta
ob 21.00
Komedija
Charleyeva teta
Poletno gledališče Studenec, Studenec pri Krtini 18
Whatdafunk
od 21.00 do 22.30
Pop in rock
Whatdafunk
Bar Pomaranča, Ob Dravi 3a, Ptuj
So80's - Open Air Summer Disco - Vol.3
od 21.00 do 2.00
Mešana glasba
So80's - Open Air Summer Disco - Vol. 3
Kavarna in restavracija Plato, Ajdovščina 1, Ljubljana
Alma Gitana
od 21.30 do 0.30
Mešana glasba
Alma Gitana
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora
Umešana Jajca
ob 23.00
Alternativa, urbana
Umešana Jajca
Gala hala, Ljubljana
Več dni trajajoči dogodki:
Izberite svojo najljubšo melodijo med odtenki barv
od 7.00 do 19.00
Prodajne akcije
Izberite svojo najljubšo melodijo med odtenki barv
Jub Design Studio, Dol pri Ljubljani 28, Dol pri Ljubljani, Ljubljana
Slikanica kot celota - ilustracije Maje Kastelic
od 8.00 do 19.30
Likovna razstava
Slikanica kot celota - ilustracije Maje Kastelic
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Trubarjev sklad v NUK
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Trubarjev sklad v NUK
Plečnikov hodnik NUK, Turjaška 1, Ljubljana
Poletno branje
od 8.00 do 20.00
Prodajne akcije
Poletno branje
Knjigarna Konzorcij, Slovenska 29, Ljubljana
Ameriške Slovenke v NUK, Dobrodošle spet doma
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Ameriške Slovenke v NUK, Dobrodošle spet doma
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Postani poslovni coach - Jungian Coaching program
od 9.00 do 17.00
Strokovno izobraževanje
Postani poslovni coach - Jungian Coaching program
Rudnik, Prostori šole Povej naGlas, Ljubljana
Vladimir Makuc 60 let ustvarjanja
od 9.00 do 21.00
Likovna razstava
Vladimir Makuc 60 let ustvarjanja
Stanovska dvorana in Palacij, Ljubljanski grad
Figura in ornament: Baročni kipar J. Komersteiner
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Figura in ornament: Baročni kipar J. Komersteiner
Narodna galerija, Prešernova 24, Ljubljana
Poletna Mala šola arhitekture - vpis
od 10.00 do 18.00
Aktivnosti za otroke
Poletna Mala šola arhitekture - vpis
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Javna vodstva po razstavi Geneza
od 10.00 do 18.00
Fotografska razstava
Javna vodstva po razstavi Geneza
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Oblikovalska identiteta
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Oblikovalska identiteta
Cankarjev dom, Drugo preddverje, Ljubljana
Stojan Brezočnik: Potovalci 2011 2016
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Stojan Brezočnik: Potovalci 2011 2016
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Tukaj & tam
od 10.00 do 18.00
Fotografska razstava
Tukaj & tam
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Poletni popusti na izbrane naslove založbe Steidl
od 10.00 do 21.00
Kulturna prireditev
Poletni popusti na izbrane naslove založbe Steidl
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Slovenski nagrajenci World Press Photo 1977 2016
od 10.00 do 21.00
Fotografska razstava
Slovenski nagrajenci World Press Photo 1977 2016
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Bienale neodvisnih VS Zelenko
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Bienale neodvisnih VS Zelenko
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Vpis zlatega in srebrnega abonmaja
od 10.00 do 20.00
Klasična glasba
Vpis zlatega in srebrnega abonmaja
Cankarjev dom, Ljubljana
30 let Muzeja pošte in telekomunikacij
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
30 let Muzeja pošte in telekomunikacij
Tehniški muzej Slovenije - muzej pošte in telekomunikacij, Polhov Gradec 61

Poletne počitniške delavnice

od 11.00 do 19.00
Počitnice za otroke
Poletne počitniške delavnice
Vošnjakova 4, Ljubljana (nasproti Hotela Lev)
Mimogre z Markom K. Gavezom
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Mimogre z Markom K. Gavezom
TAM-TAM Ulična galerija, Vegova ulica, Ljubljana
Sprehod v knjige
od 13.00 do 19.00
Prireditev za otroke
Sprehod v knjige
Park Tivoli, Ljubljana
Razstava Hommage Zoranu Mušiču
od 16.00 do 19.00
Likovna razstava
Razstava Hommage Zoranu Mušiču
Visconti Fine Art, Mestni trg 18, Ljubljana
ThetaHealing terapije
ob 17.00
Umirjene vadbe
ThetaHealing terapije
Savska Cesta 3a, Ljubljana
Snagina EKO delavnica
od 21.00 do 0.00
Aktivnosti za otroke
Snagina EKO delavnica
Obzidje pred NUK-om, Vegova ulica, Ljubljana